הירשם לעלון

יו"ר סניף הליכוד רפי גרגס: "שרון גרם נזק רב למדינה‚ התנהגותו בנושאים רבים לא הייתה תקינה. התושבים כועסים ומתנגדים לרעיון" תושבי קריית אונו מתנגדים ליוזמה של ראש עיריית קריית אונו יוסי נשרי‚ בעברו איש קדימה וכיום איש ליכוד‚ לקרוא שכונת מגורים חדשה שתקום בסמוך לכפר אז"ר על שמו של ראש הממשלה לשעבר אריאל שרון.

אריאל שרון - פלאש 90 - ערוץ 7
אריאל שרון - פלאש 90 - ערוץ 7

תושבי ק. אונו: לא רוצים שכונה ע"ש אריק שרון

יו"ר סניף הליכוד רפי גרגס: "שרון גרם נזק רב למדינה, התנהגותו בנושאים רבים לא הייתה תקינה. התושבים כועסים ומתנגדים לרעיון"


תושבי קריית אונו מתנגדים ליוזמה של ראש עיריית קריית אונו יוסי נשרי, בעברו איש קדימה וכיום איש ליכוד, לקרוא שכונת מגורים חדשה שתקום בסמוך לכפר אז"ר על שמו של ראש הממשלה לשעבר אריאל שרון.

פוליטיקאים מקומיים שמתנגדים למהלך כתבו מכתב לראש העיר ובו הם מציינים ששרון גרם נזק רב למדינה ולא ראוי ששכונה תקרא על שמו.

בראיון לערוץ 7 מסביר יו"ר סניף הליכוד המקומי, רפי גרגס כי לשרון לא מגיע לקבל פרס על מעשיו. "עם כל הכבוד, אריק שרון היה חייל טוב ועשה לא מעט טוב, אבל גם גרם ללא מעט נזקים. הוא איש שנוי במחלוקת ולא כולם מסכימים איתו. רוב הציבור בקריית אונו מתנגד למהלך בגלל האישיות של שרון וזה לא רק הפינוי הדורסני שלו מגוש קטיף, שגרם לנזק רב למדינה שעד היום אנחנו סובלים ממנו, אלא גם ההתנהלות שלו בליכוד, איך שהוא ניסה לנצח את ביבי בכל מיני תרגילים ותחמנויות, הוא החתים אנשי שמאל בליכוד כשהיה ברור שאחרי הבחירות הם יעזבו. לאדם כזה, איש שנוי במחלוקת לא מגיע שיקראו שכונה על שמו".

הוא מקווה שהמאבק הציבורי נגד תכניתו של ראש העיר יביא לגניזת התכנית, "ראש העיר עושה דברים טובים רבים, אבל במקרה הזה הוא טעה, גם חברי מועצת העיר מסכימים איתי. התכנית כרגע נמצאת על המדף ואנחנו מקווים שהיא תרד מסדר היום".

מהעירייה נמסר בתגובה כי "נושא הנצחת אישים על פועלם למען מדינת ישראל הינו דבר ידוע, מקובל וראוי ואנו יודעים להוקיר את מעשיהם של אלה שנבחרו להנהיג את העם. איננו יודעים היכן היה מר גרגס כשמנחם בגין ז"ל חתם על הסכם שלום עם מצרים והיכן היה בתקופה שבה פינה יישובים רבים בסיני כדי להגיע להסכם השלום. אריאל שרון שירת שנים רבות את מדינת ישראל בצה"ל ובמסגרת מפלגת הליכוד כראש הממשלה, שגם מר גרגס הצביע עבורו. לכן תמוהה התנגדותו. אישים רבים מצויים במחלוקות פוליטיות, ולמרות זאת יודעים להתעלות ולהוקיר את מנהיגי ובוני הארץ".

להאזנה
http://www.inn.co.il/Radio/Player.htm#2#180233