הירשם לעלון

בפניה לשר האוצר כותבים הארגונים כי "ארגון אמנסטי הינו ארגון אנטי ישראלי קיצוני - הארגון פועל בכל הכוח לקדם חרם נשק על ישראל ושלל חרמות נוספות וכי הארגון פועל בכל הכוח להעמדת חיילי צהל לדין ואף הקים אתר מיוחד המרכז את כל פשעי המלחמה של חיילי צהל בצוק איתן ומבצעים אחרים.

11 ארגונים ובהם המטה העולמי להצלת העם והארץ וארץ ישראל שלנו פנו בדחיפות לשר האוצר כחלון
לעצור מיידית כל סיוע לארגון אמנסטי.

 
בפניה לשר האוצר כותבים הארגונים כי  "ארגון אמנסטי הינו ארגון אנטי ישראלי  קיצוני - הארגון פועל בכל הכוח לקדם חרם נשק על ישראל ושלל חרמות נוספות וכי הארגון פועל בכל הכוח להעמדת חיילי צהל לדין ואף הקים אתר מיוחד המרכז את כל פשעי המלחמה של חיילי צהל בצוק איתן ומבצעים אחרים.

בנוסף מציינים במכתבם כי  "הארגון מקדם כעת קמפיין בינלאומי לשחרר את "הגיבורה" עהד תמימיי - אותה מחבלת שתועדה לאחרונה מכה וקוראת לרצח אזרחי ישראל ומזדהה עם בני משפחתה שרצחו בעבר ישראלים ראה : אחלאם תמימי ששוחררה בעסקת שליט ומעורבת בפיגוע בסבארו שנרצחו שם 15 ישראלים.
לאור זאת מציינים הארגונים לשר כחלון כי " כל הפארסה הזאת קוראת מכספי משלם המיסים הישראלי, ארגון אמנסטי מוכר על ידי משרדך כארגון המוכר להטבת מס סעיף 46 לטובת התורמים, ההטבה בשווי מאות אלפי שקלים שנתי גורמת שכספי משלם המיסים הישראלי ילכו למאבק במדינת ישראל.

הארגונים קוראים לשר האוצר להפעיל את חוק החרדם נגד אמנסטי "בוודאי שלא הגיוני שכספי מיסים שכן נצרכים ילכו לתעמולת האויב ולהחרמת ישראל, חוק החרם מסמיך את כבודו לשלול להם מימון זה נודה לך מאוד על החלטה מידית על שלילת המימון והטבת מס מארגון זה ומכל ארגון שמקדם שקרים וחרמות על מדינת ישראל וחיילי צה"ל.