הירשם לעלון

בביקור מיוחד של סגן השר לשעבר מטעם הליכוד איוב קרא יחד עם השייח' רפיק שרוף מעוספיא במוזיאון גוש קטיף בירושלים לציון 9 שנים לתוכנית ההינתקות מגוש קטיף הם קראו לכונן וועדת חקירה ממלכתית לבדוק את המניע האמיתי של תוכנית ההינתקות וגירוש היהודים כדי להפיק לקחים בעתיד.

סגן השר לשעבר איוב קרא בעקבות צוק איתן: "להקים וועדת חקירה ממלכתית על תוכנית ההינתקות"

 

בביקור מיוחד של סגן השר לשעבר מטעם הליכוד איוב קרא  יחד עם השייח' רפיק שרוף מעוספיא במוזיאון גוש קטיף בירושלים לציון 9 שנים לתוכנית ההינתקות מגוש קטיף הם קראו לכונן וועדת חקירה ממלכתית לבדוק את המניע האמיתי של תוכנית ההינתקות וגירוש היהודים כדי להפיק לקחים בעתיד.

 
"דווקא היום, 9 שנים אחרי גירוש היהודים מגוש קטיף ואחרי מבצע 'צוק איתן' יש הזדמנות להקים ועדה חקירה ממלכתית על תכנית ההתנתקות והמניע האמיתי של גירוש היהודים כדי להפיק לקחים", אמר איוב קרא במרכז ביקורו במוזיאון גוש קטיף בירושלים.
 
קרא, שהיה ממתנגדי ההתנתקות ומ"מורדי הליכוד" הבולטים ששילם על כך בכיסאו מותח ביקורת על הפוליטיקאים שתמכו בתכנית התנתקות ועדין נמצאים בכנסת. "דווקא היום אחרי מבצע 'צוק איתן' אני לא מבין איך פוליטיקאים ישנים בלילה לאחר שהרימו את ידם לגירוש יהודים מגוש קטיף. אמרנו להם בוקר וערב שתכנית ההתנתקות תביא לכך שבמקום ש-7,000 יהודים יהיו תחת אש יכנסו למעלה ממיליון יהודים תחת אש. אותם פוליטיקאים שבאצבעות שלהם קרעו ישובים ויהודים מביתם איך הם היום יכולים לאחוז בהגה השלטון? במדינה אחרת זה לא היה קורה".
 
בסיום ביקורו במוזיאון גוש קטיף הדליק קרא עם השייח' רפיק שרוף מעוספיא נר לזכרם של נרצחי פעולות האיבה בגוש קטיף. במוזיאון גוש קטיף הודו לראשי העדה הדרוזית שעמדו לימין תושבי גוש קטיף בכל הזמנים הטובים יותר וגם בתקופת המאבק על הבית.