הירשם לעלון

הרב שלום דב וולפא יו"ר רבני המטה להצלת העם והארץ‚ מי שזכה שהרבי מליובאוויטש הטיל עליו שליחויות שונות בתקופת המאבק נגד הנסיגה מסיני‚ ובעיקר את כתיבת ופרסום דעת קדשו בנושא הצלת ארץ הקודש‚ בסדרת הספרים "דעת תורה" ו"שלום שלום ואין שלום". מזהיר בראיון ל'ארץ ישראל שלנו': "נתניהו עומד לקבל את המסמך הנוראי הזה‚ שפירושו ויתור מרצון על 90% משטחי וישובי יהודה ושומרון ובקעת הירדן".

הרב שלום דב וולפא בראיון סוער
הרב שלום דב וולפא בראיון סוער

הרב שלום דב וולפא בראיון נוקב ל'ארץ ישראל שלנו'

 

"מסמך קרי סכנת שואה לששה מליון יהודים חייבים להתעשת לפני שיהיה מאוחר"

 

הרב שלום דב וולפא יו"ר רבני המטה להצלת העם והארץ, מי שזכה שהרבי מליובאוויטש הטיל עליו שליחויות שונות בתקופת המאבק נגד הנסיגה מסיני, ובעיקר את כתיבת ופרסום דעת קדשו בנושא הצלת ארץ הקודש, בסדרת הספרים "דעת תורה" ו"שלום שלום ואין שלום". מזהיר בראיון ל'ארץ ישראל שלנו': "נתניהו עומד לקבל את המסמך הנוראי הזה, שפירושו ויתור מרצון על 90% משטחי וישובי יהודה ושומרון ובקעת הירדן".

 

רבני המטה יצאו במכתב נוקב למזכיר המדינה שגרם לסערה בינלאומית, השוותם את ג'ון קרי למחריבי ירושלים וצוררי ישראל?

 

מזה שלשה עשורים ויותר, גורמים בישראל ומחוצה לה בשיתוף הערבים, פועלים לכרסם בביטחונה של ישראל, בשיטת הסלאמי. כל מי שעיניו בראשו, מבין שהמטרה היא לגמד את ארץ ישראל ותושביה ולהביא חלילה לחורבנה, בשיטה מתוחכמת האומרת: נעייף אותם ונוכל להם. עכשיו הגיע השלב הסופי של חיתוך הסלאמי. קרי אינו טיפש. הוא יודע בדיוק מה יקרה אם ישראל תוותר על יו"ש ובקעת הירדן. אם הוא ממשיך את הלחץ ומלווה זאת באיומים כלכליים, הרי זו הוכחה שהוא אינו מתווך, אלא משתף פעולה עם המחבלים.

 

קבלת מסמך קרי, אינו רק גירוש מאות אלפי יהודים מביתם, וטילים מעופפים על כל רחבי הארץ, אלא סכנה קיומית ממש לששה מליוני יהודים והחרבת ארץ הקודש. איך אפשר לשתוק? תפקידנו לקרוע עולמות כדי שגזירת קרי תתבטל.

 

האם יש סיכוי שנתניהו יחזיק מעמד, ולא יוותר?

 

כתבתי לנתניהו, "אתה אדם מבוגר, בן למשפחה של אוהבי הארץ, ואני מאמין שבודאי אתה רוצה בפנימיות נפשך להיטיב עם בני ישראל וארצם. ואם כן, אני שואל אותך, איך אתה מעיז להמשיך ולנהל את "שיחות השלום" עם הערבים בליוויו של שונא ישראל ג'ון קרי, איך תוכל להיות אחראי להפקרת דמם של מיליוני יהודים בארץ ישראל?! אם אינך יכול לעמוד בלחץ, תתפטר". קראתי לו: "ביבי, תתעשת. הרחקת לכת יותר מדי. אתה עומד על שפת התהום!"

 

אבל הלחץ של ארה"ב על ראש הממשלה הוא עצום!

 

אז מהי האלטרנטיבה? להרוס את המדינה, ולהשאיר אדמה חרוכה בדרך שהתחילו רבין שרון ואולמרט? צריך להודות, זה קשה. השמאל לא יחבק אותו. נוני מוזס יתקוף אותו וגם שוקן. נו, אז מה? שיחשוב על התוצאות, על ההיסטוריה היהודית, שזה מעבר לכותרת של מחר. אנחנו נחיה גם אחרי עידן אובמה וקרי ועוד כמה שונאי ישראל.

 

צריך לומר לעם ישראל ברורות, אין אלטרנטיבה, מלבד החזקת כל יהודה ושומרון ובקעת הירדן בידי ישראל. הלחץ הוא רגעי, והפתרון זה לא להיכנע ולא לפחד. הוכח עד היום, שמי שעמד חזק על דעתו, הצליח, ומי שנכנע, יצא בביזיון והביא חורבן על עצמו ועל עמו ומולדתו. לא היה הסכם עד היום או מהלך חד צדדי שלא נכשל והביא לאסון. אם יקבל נתניהו את מסמך קרי אפילו כ"מסמך אמריקאי" כביכול, אסור שממשלתו תתקיים אפילו לרגע נוסף.

 

אני קורא לנתניהו מתוך אהבת ישראל, כאדם חכם שמחובר לארץ ישראל ומי שמבין דבר או שניים בהיסטוריה היהודית, אל תיכנע חלילה לאויבי ישראל. המחיר יהיה יקר מאד. ובלשונה של המגילה: "כי אם החרש תחרישו בעת הזאת רווח והצלה יעמוד ליהודים ממקום אחר ואת ובית אביך תאבדו".

 

קבוצת רבנים מארה"ב תקפו את רבני המטה על מכתבם החריף לקרי, מה אתה משיב להם?

 

אני שואל את אותם רבנים בכנות וביושר ובכל הדרת הכבוד, האם אינכם רואים שקרי אינו מתווך הגון, כאשר הוא מאיים על ישראל בחרם כלכלי, ולוחץ לויתורים שעלולים להחריב רח"ל את כל המדינה, בו בזמן שהערבים אינם עושים צעד אחד למען אותו "שלום" של שקר. מה תענו ביום הדין כשישאלו אתכם, מה עשיתם להצלת ארץ ישראל ותושביה משואה חדשה רח"ל. על כבודו של קרי הם נזעקתם, ובהוראת הבית הלבן כתבתם מכתב מחאה, ועל כבודו של הקדוש ברוך הוא, תורתו, עמו ונחלתו, אין אתם מוחים?!

 

מה אתם עומדים לעשות?

 

בימים אלו מתקיימים מגעים בין ארגונים רבים הפועלים בנושא. אם חלילה המסמך יתקבל, יהפכו שמים וארץ, וירעידו את העולם כולו להצלת העם היהודי. אני קורא מכאן לכל קוראי העלון לקחת חלק בפעילות להצלת ארץ ישראל, וברוח הימים הללו של חודש אדר, שנזכה שכל הגזירות יתהפכו, ועם ישראל ישכון לבטח בארצו.