הירשם לעלון

בשנים האחרונות התהפכו היוצרות. המוסדות ה"ציוניים" כמו הקרן הקימת והסוכנות היהודית‚ משרתים את האויב. אם בעבר גאלה הקרן הקיימת אדמות בארץ ישראל היום הם נמכרים על ידה לערבים.

בשנים האחרונות התהפכו היוצרות. המוסדות ה"ציוניים" כמו הקרן הקימת והסוכנות היהודית, משרתים את האויב. אם בעבר גאלה הקרן הקיימת אדמות בארץ ישראל היום הם נמכרים על ידה לערבים. יהודי העולם שעדין לא מודעים לגודל השבר שעובר על מוסדות אלו ומשקיעים בהם את כספם בתמימות בתקוה שהם אלו המחזקים את הישוב היהודי בארץ ישראל, אינם מבינים שהם מסייעים לאויב הערבי.

אריה קינג החליט לא לשתוק יותר. כמי שהיה מעורה ברכישת קרקעות במזרח ירושלים ומקורבו של המליונר היהודי ארוין מוסקוביץ', ובעצמו תושב מעלה הזיתים בעיר העתיקה, החליט אריה לפתוח את "הקרן לאדמות ישראל", תשובה יהודית למהפך השלילי שמתרחש בקרן הקימת. קינג מודאג היום יותר מתמיד. לארץ זורם הרבה כסף ערבי שרוכשים בו קרקעות במחיר מופקע. מדובר, לדבריו בכסף סעודי שמקורו במפרץ. הערבים רוכשים קרקעות בגליל ובזכרון יעקב ובמרכזי הערים. "לפי החוק של מדינת ישראל גם נסראללה יכול לרכוש קרקעות וגם אחמדניג'אד ואין מי שיעצור את זה", מזהיר קינג.

המטרה של הקרן, מסביר קינג, היא שיהודים ירכשו קרקעות בכדי למנוע את ההתפשטות הערבית שמאיימת על המשך אחיזתנו בארץ. "אבא צריך לדעת שלברית המילה של בנו, או לבר המצוה הוא רוכש לילד קרקע בארץ ישראל. שזה יהיה חלק מהמורשת שלנו. מי שיקנה את ארץ ישראל הוא יזכה בה" אומר קינג.

הקרן לאדמות ישראל הצליחה למנוע רכישת קרקעות בידי ערבים ובכך היא רואה את משמיתה העליונה. "משפחה שהייתה חייבת למכור את הנכס מטעמים שונים, ומשפחה ערבית שמה את עיניה על הנכס, ורק בזכות הפעילות שלנו רכשה משפחה יהודית מארה"ב את הנכס שלא נפל כפרי בשל לידים ערביות. סיפורים אלו הם חלק מחיי היום יום וחייבים לפקוח עין".

כיהודים אנו יודעים את חומר האיסור של לא תחנם, ומבחינתנו מדובר גם בהצלה של כלל ישראל. "מי שמסתובב באתרי האינטרנט של הערבים בעולם, רואה כיצד הם מאיצים לרכוש קרקעות בארץ ובכך להביא לחיסולה של המדינה", אומר קינג. "אנו חייבים למנוע את זה כמה שיותר מהר".

"מי שרק יודע במה מדובר מזדעזע לנוכח הכיבוש הערבי בתוך ירושלים ובכל חלקי הארץ. בתוך בנין כלל בירושלים, בגבעה הצרפתית, ברחוב החבצלת, ברחוב קרן היסוד וברחוב ינאי נרכשו קרקעות ובנינים על ידי ערבים. הציבור לא מודע לגודל האסון", מזהיר אריה קינג, ואומר שהפתרון כיום נעוץ בגאולת הקרקעות על ידי יהודים. "אנו בקשר רציף עם כל הארגונים הפועלים לגאולת קרקעות בארץ ישראל וחלק מהמאבק להצלת העם והארץ הוא לגאול את אדמות ארץ הקודש.


ליצירת קשר: israellandfund@gmail.com טלפון: 02-6223195 פקס: 03-6223196