הירשם לעלון

הרב גדליה אקסלרוד‚ אב"ד חיפה ראש הממשלה‚ מר בנימין נתניהו‚ שיקר לבוחריו ולמפלגות שתמכו בו בעת הקמת הקואליציה. הוא הכריז בנאומו באוניברסיטת בר-אילן על תמיכה במדינה פלשתינית‚ מה שיכריח עקרה של עשרות יישובים כבר בשלב הראשון וגירוש עשרות אלפי יהודים מנחלתם. בימים אלה ממש הוא מנהל שיחות עם שלוחיו של ברק אובמה ומתכנן‚ רחמנא לצלן‚

הרב גדליה אקסלרוד‚ אב"ד חיפה
הרב גדליה אקסלרוד‚ אב"ד חיפה

תיפול ממשלת נתניהו

הרב גדליה אקסלרוד, אב"ד חיפה

ראש הממשלה, מר בנימין נתניהו, שיקר לבוחריו ולמפלגות שתמכו בו בעת הקמת הקואליציה. הוא הכריז בנאומו באוניברסיטת בר-אילן על תמיכה במדינה פלשתינית, מה שיכריח עקרה של עשרות יישובים כבר בשלב הראשון וגירוש עשרות אלפי יהודים מנחלתם.

בימים אלה ממש הוא מנהל שיחות עם שלוחיו של ברק אובמה ומתכנן, רחמנא לצלן, היֹה לא תהיה, את הגירוש ההמוני אשר יאמלל מאות אלפי מתיישבים, ישליט את החמאס על יהודה ושומרון, ויסכן מיליוני יהודים ברחבי ארץ הקודש.

הגניבה הגדולה ביותר של נתניהו היא מינויו של אהוד ברק לשר הביטחון. נתניהו נבחר מטעם הימין, והפקיד את ביטחון המדינה בידיו של השמאל שבשמאל, אשר יכול לכהן כשר הבריחה והבגידה. ברק בגד בחייליי דרום-לבנון והפקיר אלפי נוצרים לבנונים. הוא הפקיר אלפי חיילי צה"ל ונתן להם לברוח כמו עכברים באמצע הלילה, ונשקם נותר עבור מחבלי החיזבאללה.

ברק הוא לא שר הביטחון, אלא שר הבריחה. אף אחד לא בחר בו, והליכוד לא בחר בו. העובדה שנתניהו מינה אותו לשר ביטחון היא גניבה, ומדובר על פי ההלכה במקח טעות. המינוי כלל אינו תופס.

כרקע לשיחות אלו, הנהיג שר הביטחון הקפאה בפועל של בנייה חדשה בכל רחבי יהודה, שומרון ומזרח ירושלים, וזאת אפילו בגושי ההתנחלויות ובערים גדולות כאריאל. שוטרים משמשים שליחי ראש הממשלה ושר הביטחון להרוס בתים של יהודים, בתי כנסת ובתי מדרשות. לא ייתכן שממשלה יהודית בארץ ישראל תשמש ידם הארוכה של המחבלים.

אי לכך, ברור שעל פי דין תורה, אסור לראש הממשלה ולשר הביטחון להמשיך בתפקידם. נתניהו, אשר גנב את הכיסא של ראש הממשלה, אינו ראוי לכהן בתפקידו, משום שגנב אינו יכול לשמש בתפקיד זה.

נתנו לו להיות ראש ממשלת ימין, והוא נהיה ראש ממשלת שמאל. לאור השדידה האיומה, מחליט כאן היום העם, שאסור לבנימין נתניהו להישאר ראש ממשלה. לכן נכריז כעת: נפול תיפול ממשלת נתניהו מיד ממש. נפול תיפול ממשלת נתניהו מיד ממש. נפול תיפול ממשלת נתניהו מיד ממש.