הירשם לעלון

סתימת הפיות של השמאל אחרי רצח רבין‚ כלפי כל אחד שהעיז לפקפק בתבונתם של הסכמי אוסלו‚ או של רבין "הקדוש"‚ הינה אפסית בהשוואה לסתימת הפיות האולטימטיבית. רצח בקני מידה גדול ממש‚ שביצע השמאל של שנות הארבעים נגד יריביו הפוליטיים‚ האצ"ל והלח"י. ללא בושה יצאו ההגנה והפלמ"ח לצוד יהודים ולהורגם במסע "הסזון

אלטלנה
אלטלנה
ערוץ 7
עוד פרק חשוב בתולדות עם ישראל ובקריירה של יצחק רבין, שרבים בורים בו לחלוטין בגלל

אותה תקשורת, הינה פרשת ה"אלטלנה". סתימת הפיות של השמאל אחרי רצח רבין, כלפי כל
אחד שהעיז לפקפק בתבונתם של הסכמי אוסלו, או של רבין "הקדוש", הינה אפסית בהשוואה לסתימת הפיות האולטימטיבית. רצח בקני מידה גדול ממש, שביצע השמאל של שנות הארבעים נגד יריביו הפוליטיים, האצ"ל והלח"י. ללא בושה יצאו ההגנה והפלמ"ח לצוד יהודים ולהורגם במסע "הסזון".

לא יאומן כי יסופר, אבל זו האמת. יצחק רבין לא נמנע מלהשתתף באותו "סזון". אדרבא, הוא ניצל אותו כדי לקדם את הקריירה שלו. ללא האלטלנה, היה יצחק רבין נתקע בצבא, חסום בכישרונותיו המוגבלים. אבל "בזכות" פרשת האלטלנה היה בן-גוריון אסיר תודה לו, וגרם לקידומו הצבאי.

כאשר הגיעה ביוני 1948 ה"אלטלנה", אונייה עמוסה בטונות של רובים ותחמושת, נשק קריטי לצבא שזה עתה יצא למלחמת קיום, בן-גוריון, בפרנויה נוראית, סבר שהנשק לא מיועד להילחם בערבים אלא למרוד בממשלתו. למרות כל הפצרותיו של מנהיג האצ"ל, מנחם בגין, נחוש היה בן-גוריון לחסל את יריבו, לא חיסול פוליטי, אלא חיסול פיזי ממש.

בן-גוריון חיפש מפקדים לבצע את מזימתו השטנית, אך אף מפקד לא הסכים חוץ מאחד, יצחק רבין. רק פה תפס רבין פיקוד. הוא הורה לירות על האלטלנה, על מנחם בגין, על יהודים ניצולי השואה שעלו עימה ארצה גם אחרי שהרימו דגל לבן, גם על אלה שקפצו למים כדי להימנע מפגזי התותח הנורא "הקדוש" ההוא, גם על אלה ששחו לחוף. יצחק רבין רצח באותו יום ששה עשר יהודים בדם קר.

שלושים שנה אחר כך בהיותו שגריר בארה"ב תיאר רבין את פעולתו, לא בצער, אלא בגאווה ובשחצנות: "דפקנו אותם על האוניה ודפקנו אותם שוחים במים". זהו הרצח הפוליטי הגדול ביותר של מדינת ישראל! אני משוכנע שלו הייתה התקשורת מאפשרת דיון ציבורי כל שנה ב- 23 ליוני, יום השנה לאותו מעשה נוראי, לעולם לא היה נמנה יצחק רבין אפילו לסרן בצה"ל